Filtruj według

Cena

Cena

  • 84,00 zł - 94,00 zł

Kolor puszki

Kolor puszki

Wszystkie bestsellery
  • Banner

Anteny Pokojowe
Anteny pokojowe na każdą kieszeń, mocne iniezawodne | Davbol TV

Anteny Pokojowe

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Aktywne filtry

We współczesnym świecie, który nieustannie gna do przodu, w dobie nowoczesnych technologii i postępu elektronicznego, praktycznie w każdym domu znajdują się takie sprzęty jak komputer, telefon komórkowy oraz innowacyjny telewizor. Dlatego też zasadnym jest zakup dobrej jakości anteny do odbioru przekazu telewizyjnego i radiowego. Proponujemy zgrabne i solidne anteny pokojowe dla każdego, kto chce się cieszyć niczym niezakłóconym przesyłaniem sygnału. Polecamy produkty na każdą kieszeń, które trafią w gusta najbardziej wymagających użytkowników. Dlaczego warto zainwestować w nasze sprzęty?

Antena pokojowa do domu lub mieszkania

Anteny przeznaczone do użytku domowego cechują się zazwyczaj prostotą konstrukcji. Umieszcza się je w bliskiej odległości nadajnika, np. bezpośrednio za oknem w pomieszczeniu, w którym znajduje się odbiornik telewizyjny lub radiowy. Polecamy skuteczne i działające w sposób uniwersalny anteny pokojowe z gwarancją producenta. Sprawdzą się zarówno w starym, jak i nowoczesnym budownictwie. Nasze produkty zaliczane są do jednych z najmocniejszych sprzętów tego typu dostępnych na rynku. Przydają się nie tylko w warunkach domowych, ale znajdują zastosowanie także w miejscach, gdzie występują utrudnione warunki eksploatacyjne, czyli w magazynach, garażach, zamkniętych powierzchniach użytkowych. Każda antena pokojowa wyposażona jest w dodatkowy wzmacniacz i separator na kablu zasilacza. Nasze produkty charakteryzują się dużą mocą przesyłania sygnału i sporym zasięgiem.

Anteny pokojowe na wycieczki w plener

Innowacyjne anteny pokojowe tak naprawdę mogą spokojnie posłużyć użytkownikom także poza domem. Ponieważ mają niewielkie gabaryty, mogą stać się mobilny gadżetem zabieranym na wycieczki i rodzinne eskapady. W miejscach, gdzie usytuowano nadajniki na łonie natury, jak np. pola biwakowe i kempingowe, można swobodnie używać przekaźników do słuchania, i oglądania przenośnych odbiorników. Anteny pokojowe stają się zatem wielofunkcyjne oraz pełnią znacznie szerszą rolę, aniżeli powszechnie zwykło się przyjmować.

Najlepsze anteny pokojowe - cechy

Nasze anteny wykonywane są w sposób solidny z zachowaniem najwyższej staranności. Do ich produkcji używa się trwałych materiałów i komponentów, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne, upływ czasu czy szkodliwe czynniki zewnętrzne. Anteny pokojowe mogą być mocowane bezpośrednio na ścianie, na samodzielnym regale lub półce nad telewizorem. Gdy są zakładane na zewnątrz za oknem, wykazują się wyjątkową odpornością na wilgoć i zmienne warunki atmosferyczne. Nasze produkty zostały wyposażone w szczelne puszki, więc mogą sprawnie pracować w deszczu i śniegu. Ich ważną cechą jest też neutralizowanie zakłóceń. To istotne zwłaszcza dla mieszkańców bloków lub posiadaczy dużej ilości urządzeń, które mogą zakłócać sygnał. Nasze anteny pokojowe mogą również doskonale funkcjonować w skrajnych temperaturach.

Antena pokojowa tanio i szybko!

Montaż anten pokojowych jest niezwykle prosty, a załączona do zestawu instrukcja przejrzysta nawet dla laików. Anteny mocowane są stabilnie, niezależnie od tego czy umieszcza się je bezpośrednio w pomieszczeniu, czy np. na balkonie. Oferujemy profesjonalne i niezawodne anteny dla każdego gospodarstwa domowego w atrakcyjnej cenie. Najlepszą rekomendacją naszych produktów są pozytywne opinie klientów, którzy już nam zaufali. Wszystkie wyroby spełniają przewidziane prawnie wymogi bezpieczeństwa. W błyskawicznym tempie realizujemy Państwa zamówienia i dokładamy należytych starań, aby spełniać indywidualne oczekiwania każdego klienta.